• iyzico

  iyzico

  Yenilikçi bir ürün olan iyzico, hız ve verimlilik üzerine tasarlanmış ödeme alma sistemleri yönetim platformudur. Kulağa farklı gelen ismi ‘Easy Check Out’ yani Kolay Ödeme’nin kısatılmış ve Türkçe’ye uyarlanmış versiyonudur. Tümüyle çevrimiçi ödeme alma sistemlerini kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.

  » http://iyzico.com/

 • php

  php

  PHP : Hypertext Preprocessor, internet için geliştirilmiş, sunucu taraflı, çok geniş kullanımlı, genel amaçlı, HTML içerisine gömülebilen betik ve programlama dilidir.

  » http://php.net

 • Netinternet Telekom

  Netinternet Telekom

  Netinternet Bilgisayar Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında sektörün tecrübeli isimlerinin güç birliği ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana "Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat" felsefesi ile faaliyetlerini sürdüren Netinternet, bu kapsamda devamlı kendini geliştirine ve yenileyen bir web hosting firmasıdır.

  » http://ni.net.tr/

 • PayU

  PayU

  Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle PayU Türkiye, bir yandan e-ticaret işletmelerinin hizmet kalitesini artırırken, diğer yandan sektöre yenilikçi bir hizmet anlayışı getirmektedir.

  » http://payu.com/

 • MySQL

  MySQL

  MySQL, altı milyondan fazla sistemde yüklü bulunan çoklu iş parçacıklı (multi-threaded), çok kullanıcılı (multi-user), hızlı ve sağlam (robust) bir veritabanı yönetim sistemidir. MySQL, tuttuğu tablolarla çok kullanıcılı sistemlerde söz konusu olan erişim hakları sorununu başarılı bir şekilde çözmektedir.

  » http://mysql.org/

 • Çanakkale Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş.

  Çanakkale Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş.

  Çanakkale Teknoloji Geliştirme Bölgesi Anonim Şirketi 1 Haziran 2012 yılında kurulmuş olup; üniversiteler, araştırma kurum ve kuruluşları ile üretim sektörlerinin işbirliği sağlanarak, ülke sanayinin uluslararası rekabet edebilir ve ihracata yönelik bir yapıya kavuşturulması maksadıyla teknolojik bilgi üretmeyi hedeflemektedir.

  » http://teknopark.comu.edu.tr

 • Directi

  Directi

  İnotürk Alanadı Tescili, SSL Sertifikası ve bazı DNS hizmetlerini yetmişten fazla alanadı uzantısı için akredite yazman olan Directi üzerinden gerçekleştirmektedir.

  » http://directi.com

Bize Ulaşın
Çanakkale
0 (850) 303 0 180
iletisim@inoturk.com