• Abidos Travel

  Abidos Travel

  A grubu TÜRSAB üyesi olan ve butik tarzda turizm hizmeti veren Abidos Travel'ın İnoTürk imzalı yeni internet sayfasını kullanarak siz de hakettiğiniz tatili en uygun fiyata alın!

  » http://abidostravel.com

 • Garden Mobilya

  Çanakkale Kısa Film Festivali

  Engel tanımadan vatanı ve milleti uğruna, sevdiklerinden ve canlarından vazgeçme, ait oldukları toprakların vatan olabilmesi ve ilelebet payidar olma mücadelesini vermede tereddüt etmeme fedakarlığı olan “Çanakkale Ruhu”nu yansıtabilmek amacıyla düzenlenen kısa film festivali.

  » http://canakkalekisafilmfestivali.com

 • Garden Mobilya

  Garden Mobilya

  Ahşap sağlıktır anlayışı ile kaliteden ödün vermeden sizlere keyifli mekanlar sunmayı amaç eden Garden Mobilya; hammadde üretiminden ahşabın işlenmesine kadar tüm evrelerin gerçekleştiği 3800 metrekarelik alanda sizleri ahşabın büyülü dünyasına götürmek için gece gündüz çalışıyor.

  » http://gardenmobilya.com

 • Ercan BAL

  Ercan BAL

  Dursunbey Keresteciler İmalatçılar ve Ambalajcılar Derneği (DUKİAD) başkanı Sn. Ercan BAL'ın kişisel internet sitesi.

  » http://ercanbal.com

 • Videolar

  Videolar

  Bir çok kategoride özenle seçilmiş videoları izlemek için doğru adres olan Videolar.org tecrübeli editör kadrosu ile Youtube, Dailymotion, Vimeo gibi bir çok video sitesinden farklı kesitler sunuyor.

  » http://videolar.org

Müşterilerimizden

Bilgisayar kullanmaya ve haberciliğe yeni ilgi duyduğum zamanlar bir haber sitesi hazırlatmak için tavsiye üzerine tanıştığım firma yetkilisine ne kadar teşekkür etsem azdır. İlk haber sitemizin hazırlanmasında sadece site hazırlamak değil, neredeyse bilgisayar kullanma derside aldığım ve haber sitesi yönetimini öğrendiğim firma yetkililerinde her konuda 7/24 yardım aldım.

Bundan sonra 2 site daha hazırlattığım firma için sadece mükemmel ötesi diyebilirim. Allah yolunuzu açık etsin.

— Ercan BAL

Bize Ulaşın
Çanakkale
0 (850) 303 0 180
iletisim@inoturk.com