İnoTürk. Değişimin, yeniliğin ve ciddiyetin adı.

Bu oluşumun içerisinde olan arkadaşları ve tüm paydaşlarıyla birlikte çözüm ortaklarını kutluyorum. Ortaya çok güzel bir ekip ve çalışma ruhu çıkarmışlar. Alanında çığır açacağına inanıyorum.

Çalışmalarının başarılı olmasını temenni ediyorum.

Halil MEMİŞ (Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri / MİARGEM Başkanı) 30.10.2015

Eurasian Journals dergilerinin elektronik ortamda yayınlanması, otomasyon sisteminin kurulması sürecinde ve daha sonrasında teknik destek aldığımız İNOTÜRK’ün uzman ve özverili ekibine çok teşekkür ediyor, başarılanın devamını diliyorum.

Prof. Dr. Hüseyin BAĞ (Eurasian Journals) 09.07.2014

Elektronik ortamda akademik dergi oluşturmak için yaptığımız araştırma esnasında İNOTÜRK ile karşılaştık. Sorumlu teknik elemanların önerileri doğrultusunda çok hızlı, ekonomik ve güvenilir bir alt yapı desteği sağladılar. Teknik elemanlarını, İhtiyacımız olduğu her durumda, kendi işimizde çalışan biri gibi koşulsuz yanımızda bulduk. Hayal edemediğimiz bir noktadan işe başlamamıza yardımcı oldukları için tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla.

Doç. Dr. İzzet KARA (İJATE) 26.06.2014

Bilgisayar kullanmaya ve haberciliğe yeni ilgi duyduğum zamanlar bir haber sitesi hazırlatmak için tavsiye üzerine tanıştığım firma yetkililerine ne kadar teşekkür etsem azdır. İlk haber sitemizin hazırlanmasında sadece site hazırlamak değil, neredeyse bilgisayar kullanma dersi de aldığım ve haber sitesi yönetimini öğrendiğim yetkililerden her konuda 7/24 yardım aldım. Bundan sonra 2 site daha hazırlattığım firma için sadece mükemmel ötesi diyebilirim. Allah yolunuzu açık etsin.

Ercan BAL (Garden Mobilya) 01.06.2014

Bizler için en güzel ve estetik tasarımları oluşturan İnoTürk'ü, sitenizi rahatlıkla yönetebilmek ve ayrıcalıklardan istifade edebilmeniz için tavsiye ederim.

İbrahim ARICAN (Modeli Ala) 08.05.2014
Bize Ulaşın
Çanakkale
0 (850) 303 0 180
iletisim@inoturk.com